BMMA001010403R3MV1
MFR.Part #
BMMA001010403R3MV1
JLCPCB Part #
C7086227
Package
SMD,11.5x10mm
Description
10A 11.8mΩ 18.6A 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS