BMMA001010406R8MV1
MFR.Part #
BMMA001010406R8MV1
JLCPCB Part #
C6132135
Package
SMD,11.5x10mm
Description
13.5A 23.3mΩ 6.8uH 8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS