LVS404012-1R0M-N
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
LVS404012-1R0M-N
JLCPCB Part #
C142136
Package
SMD,4x4mm
Description
1.53A 1uH 2.5A 62.4mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS