BMMA001010405R6MX2
MFR.Part #
BMMA001010405R6MX2
JLCPCB Part #
C5577494
Package
SMD,11.5x10mm
Description
14A 23mΩ 5.6uH 8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS