BPCI00070746391M00
MFR.Part #
BPCI00070746391M00
JLCPCB Part #
C5558201
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
2.85Ω 290mA 290mA 390uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS