BKPE001608DZ1R0TA6
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BKPE001608DZ1R0TA6
JLCPCB Part #
C5577944
Package
0603
Description
130mΩ 1uH 500mA ±30% 0603 Inductors (SMD) ROHS