BKPA002012104R7M00
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BKPA002012104R7M00
JLCPCB Part #
C2936566
Package
0805
Description
350mΩ 4.7uH 600mA Multilayer inductor ±20% 0805 Power Inductors ROHS