BDHL002520101R5MQ1
Extended
Manufacturer
Chilisin Elec
MFR.Part #
BDHL002520101R5MQ1
JLCPCB Part #
C2838352
Package
1008
Description
1.5uH 2.4A 3.1A 75mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS