APSD00060530102K00
MFR.Part #
APSD00060530102K00
JLCPCB Part #
C6124759
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
130mA 1mH 8Ω AEC-Q200 ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS