AWVS00808040180M00
MFR.Part #
AWVS00808040180M00
JLCPCB Part #
C17423389
Package
3131
Description
18uH 2.3A 2.6A 68mΩ AEC-Q200 ±20% 3131 Power Inductors ROHS