APSD00060545680K00
MFR.Part #
APSD00060545680K00
JLCPCB Part #
C6125163
Package
SMD,5.8x5.2mm
Description
460mΩ 610mA 68uH AEC-Q200 ±10% SMD,5.8x5.2mm Power Inductors ROHS