FX1V470M0605
Extended
Manufacturer
ChengTao
MFR.Part #
FX1V470M0605
JLCPCB Part #
C47379860
Package
SMD,D6.3xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 230mA@100KHz 35V 440mΩ@100kHz 47uF 5.7mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS