HS2B821M3550ZY
Extended
Manufacturer
ChengTao
MFR.Part #
HS2B821M3550ZY
JLCPCB Part #
C52120798
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 243mΩ 3.69A@120Hz 35mm 420V 50mm 820uF ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS