CTTF0402F-22NF
MFR.Part #
CTTF0402F-22NF
JLCPCB Part #
C6145952
Description
13@500MHz 2.6Ω 2.8GHz 22nH 90mA ±1% 0402 Inductors (SMD) ROHS