CTTF0402F-13N8H
MFR.Part #
CTTF0402F-13N8H
JLCPCB Part #
C5974011
Package
0402
Description
1.6Ω 13.8nH 13@500MHz 180mA 3.7GHz ±3% 0402 Inductors (SMD) ROHS