CTTF0201HCF-2N9B
MFR.Part #
CTTF0201HCF-2N9B
JLCPCB Part #
C6145938
Package
0201
Description
10@500MHz 2.9nH 450mA 500mΩ 6GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS