CTRL5480F-4-121K
MFR.Part #
CTRL5480F-4-121K
JLCPCB Part #
C6161360
Package
Plugin,D=11.4mm
Description
120uH 127mΩ 2.6A 2A ±10% Plugin,D=11.4mm Power Inductors ROHS