CTR1330F-681K
MFR.Part #
CTR1330F-681K
JLCPCB Part #
C6161307
Package
SMD,7.9x2.9mm
Description
30mA 60Ω 680uH ±10% SMD,7.9x2.9mm Power Inductors ROHS