CTR1330F-391K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTR1330F-391K
JLCPCB Part #
C5580138
Package
SMD,7.9x2.9mm
Description
35Ω 390uH 40mA ±10% SMD,7.9x2.9mm Power Inductors ROHS