CTR1330F-270K
MFR.Part #
CTR1330F-270K
JLCPCB Part #
C5580133
Package
SMD,7.9x2.9mm
Description
135mA 27uH 3.5Ω ±10% SMD,7.9x2.9mm Power Inductors ROHS