CTLL1005SF-1N1S
MFR.Part #
CTLL1005SF-1N1S
JLCPCB Part #
C6161947
Package
0402
Description
1.1nH 100mΩ 10GHz 400mA 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS