CTR1330F-221K
MFR.Part #
CTR1330F-221K
JLCPCB Part #
C5973800
Package
SMD,7.9x2.9mm
Description
21Ω 220uH 52mA ±10% SMD,7.9x2.9mm Power Inductors ROHS