CTP1330F-822K
MFR.Part #
CTP1330F-822K
JLCPCB Part #
C5634980
Package
SMD,7.9x3.3mm
Description
180mΩ 600mA 8.2uH ±10% SMD,7.9x3.3mm Power Inductors ROHS