CTML0805F-1R5M
MFR.Part #
CTML0805F-1R5M
JLCPCB Part #
C5603474
Package
0805
Description
1.5uH 45@10MHz 500mΩ 50mA 60MHz ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS