CTML0805F-120K
MFR.Part #
CTML0805F-120K
JLCPCB Part #
C7234464
Package
0805
Description
1.2Ω 12uH 15mA 22MHz 50@2MHz ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS