CTML0805F-100M
MFR.Part #
CTML0805F-100M
JLCPCB Part #
C6538958
Package
0805
Description
1.1Ω 10uH 15mA 24MHz 45@2MHz ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS