CTML0603F-100K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTML0603F-100K
JLCPCB Part #
C5634828
Package
0603
Description
1.8Ω 10uH 17MHz 30@2MHz 3mA ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS