CTMC1008F-R015J
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTMC1008F-R015J
JLCPCB Part #
C5634754
Package
1008
Description
15nH 290mΩ 480mA ±5% 1008 Power Inductors ROHS