CTLQ1210NF-1R5K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTLQ1210NF-1R5K
JLCPCB Part #
C7116890
Package
1210
Description
1.5uH 400mA 600mΩ ±10% 1210 Power Inductors ROHS