CTLL2012SF-12NJ
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTLL2012SF-12NJ
JLCPCB Part #
C5973568
Package
0805
Description
1.9GHz 12nH 15@100MHz 300mA 350mΩ ±5% 0805 Inductors (SMD) ROHS