CTLL1608F-5N6K
MFR.Part #
CTLL1608F-5N6K
JLCPCB Part #
C7116854
Description
290mΩ 300mA 32@800MHz 4.35GHz 5.6nH ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS