CTLL1608F-18NK
MFR.Part #
CTLL1608F-18NK
JLCPCB Part #
C6538823
Package
0603
Description
18nH 2.05GHz 25@800MHz 300mA 500mΩ ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS