CTLL1005SF-68NJ
MFR.Part #
CTLL1005SF-68NJ
JLCPCB Part #
C6538819
Package
0402
Description
1.4Ω 180mA 68nH 750MHz 8@100MHz ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS