CTLL1005SF-1N8S
MFR.Part #
CTLL1005SF-1N8S
JLCPCB Part #
C7234296
Package
0402
Description
1.8nH 100mΩ 300mA 6GHz 8@100MHz 0402 Inductors (SMD) ROHS