CTLL1005F-FH1N2S
MFR.Part #
CTLL1005F-FH1N2S
JLCPCB Part #
C5579795
Package
0402
Description
1.2nH 10GHz 300mA 8@100MHz 90mΩ 0402 Inductors (SMD) ROHS