CTHC2220F-101J
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTHC2220F-101J
JLCPCB Part #
C5604069
Package
2220
Description
1.6Ω 100uH 250mA ±5% 2220 Power Inductors ROHS