CTHC1812SF-5R6J
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTHC1812SF-5R6J
JLCPCB Part #
C6491317
Package
1812
Description
300mΩ 5.6uH 650mA ±5% 1812 Power Inductors ROHS