CTH8RF-6R8K
MFR.Part #
CTH8RF-6R8K
JLCPCB Part #
C7116749
Package
Plugin,D=11.9mm
Description
10mΩ 11A 4A 6.8uH ±10% Plugin,D=11.9mm Power Inductors ROHS