CTH6EF-102K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTH6EF-102K
JLCPCB Part #
C17250362
Package
Plugin,D4.1xL12.7mm
Description
160mA 1MHz 1mH 7.9Ω 95mA ±10% Plugin,D4.1xL12.7mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS