CTLL1608F-22NS
MFR.Part #
CTLL1608F-22NS
JLCPCB Part #
C6161962
Package
0603
Description
1.85GHz 22nH 300mA 30@800MHz 550mΩ 0603 Inductors (SMD) ROHS