CTGS73F-390N
MFR.Part #
CTGS73F-390N
JLCPCB Part #
C6161836
Package
SMD,7.8x7mm
Description
220mΩ 39uH 740mA ±30% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS