CTCB0805F-500U
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCB0805F-500U
JLCPCB Part #
C6491004
Package
0805
Description
1 15mΩ 50Ω@100MHz 0805 Ferrite Beads ROHS