CTGS73F-151N
MFR.Part #
CTGS73F-151N
JLCPCB Part #
C7116718
Package
SMD,7.8x7mm
Description
150uH 400mA 750mΩ ±30% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS