CTGS73F-151L
MFR.Part #
CTGS73F-151L
JLCPCB Part #
C5603902
Package
SMD,7.8x7mm
Description
150uH 400mA 750mΩ ±15% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS