CTGS73F-101K
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTGS73F-101K
JLCPCB Part #
C6146425
Package
SMD,7.8x7mm
Description
100uH 480mΩ 510mA ±10% SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS