CTDR2F-2R2M
MFR.Part #
CTDR2F-2R2M
JLCPCB Part #
C7116603
Package
Plugin,D=22mm
Description
11.4A 2.2uH 4mΩ ±20% Plugin,D=22mm Power Inductors ROHS