CTCH875F-681K
MFR.Part #
CTCH875F-681K
JLCPCB Part #
C5635475
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
1.96Ω 330mA 680uH ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS