CTCH855F-562K
MFR.Part #
CTCH855F-562K
JLCPCB Part #
C7233984
Package
Plugin,D=7.8mm
Description
110mA 26.8Ω 5.6mH ±10% 插件,D=7.8mm Power Inductors ROHS