CTCH110F-330M
Extended
Manufacturer
Central Semicon
MFR.Part #
CTCH110F-330M
JLCPCB Part #
C5580819
Package
Plugin,D=10mm
Description
2.9A 33uH 55mΩ ±20% 插件,D=10mm Power Inductors ROHS