CTCDRH3D28F-4R7N
MFR.Part #
CTCDRH3D28F-4R7N
JLCPCB Part #
C17393560
Package
SMD,4x4mm
Description
1.62A 1.65A 4.7uH 88.3mΩ ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS